Joanna Jędrzejczyk - wielokrotna Mistrzyni Świata Muay Thai wspiera Przyjazne Studia

Wiadomość z dnia 12.12.2012
Joanna Jędrzejczyk - wielokrotna Mistrzyni Świata Muay Thai wspiera Przyjazne Studia
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że grono przyjaciół naszego portalu zwiększa się. Liczba "lajków" na facebooku wzrasta, a najnowszy LIKE pochodzi od samej Joanny Jędrzejczyk - wielokrotnej Mistrzyni Świata i Europy w Muay Thai.


12 grudzień 2012, 8 rano - jak zwykle zaglądam na profil Przyjazne Studia na facebooku a tam nowy LIKE. I to od kogo? Od samej Joasi Jędrzejczyk, może wielu z Was nazwisko to nie mówi zbyt wiele, ale nam - fanom sportów walki - mówi, i to dużo. dla osób, które nie znają się na Muay Thai powiem tylko, że to najlepsza Polska zawodniczka tej dyscypliny w historii naszego kraju. Trenowała w Tajlandii oraz Holandii (pod okiem samego Ernesto Hoosta), a teraz trenuje w Arachion Olsztyn, czołowym klubie sportów walki w naszym kraju.

Tak tak, ludzie na wózkach również lubią popatrzeć jak inni dają z siebie wszystko w ringu. Jest mi/nam/ całej ekipie tego portalu NIEZMIERNIE MIŁO, że osoby wysportowane, dla których nasze problemy mogą być zupełnie obce, starają się nam pomóc. Jeden prosty LIKE pozwala nam rozporomować nasz portal i trafić do szerszej rzeszy ludzi. Skoro ona może, dlaczego nie możesz TY?

Nasza przygoda w Interecie dopiero się zaczyna, i potrzebujemy Waszej pomocy. Słowo o portalu Przyjazne Studia na forum, na facebooku, przesłany link lub artykuł o nas może pomóc. Może pomóc komuś, kto nie wie o istnieniu portalu Przyjazne Studia.

Sam na własnej skórze doświadczyłem tego co znaczy brak informacji. Moja walka na ringu zwanym życie trwa, codziennie wstaje rano i walczę. Ale walczę, ponieważ mam czym! Kiedys ktoś wskazał mi Akademię Podlaską jako miejsce gdzie zdobędę oręże (edukację) do dalszej walki. Pomóżcie mi sprawić aby inni ludzie mogli zawalczyć na ringu, którym będzie jedna z Przyjaznych Uczelni zapezentowanych tutaj.

 

Milego dnia Wszystkim
Kamil i (jeszcze) skromna ekipa portalu :)
Pragniemy bardzo serdecznie powitać w naszym gronie uczelnię, bez której nie wyobrażaliśmy sobie sensu istnienia naszego portalu.

Wybory Miss Polski na Wózku
Wiadomość z dnia 28.04.2013
Z bardzo ciekawą inicjatywą wyszła Fundacja Jedyna Taka - zorganizowała I Wybory Miss Polski na Wózku.

Z czasem 51minut 35 sekund nasza reprezentacja zameldowała się mecie biegu na 10km na Orlen Warsaw Maraton w minioną niedzielę. Co najważniejsze to 3 sekundy lepiej od samego Adama Małysza.

Przyjazne Studia na Orlen Warsaw Maraton
Wiadomość z dnia 10.04.2013
Nasz portal wychodzi, a właściwie wybiega do ludzi. Łukasz, jeden z nas postanowił zmierzyć swoich sił i pobiec w trakcie biegu na 10km organizowanego przy okazji Warsaw Orlen Marathon.

Co nas wyróżnia? kształcimy według europejskich standardów edukacyjnych, przekazujemy.

Od początku działalności oferta edukacyjna Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego cieszy się dużym.

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi posiada status uczelni wyższej od 1993 roku (wpis do.

Kształcenie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku prowadzone jest na poziomie.

AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO jest niepubliczną szkołą wyższą o statusie akademii. Została.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa jest uczelnią niepubliczną, obecną na bydgoskim rynku.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) im. Jana Grodka w Sanoku istnieje już 12 lat i oferuje.

biżuteria srebrna