Joanna Jędrzejczyk - wielokrotna Mistrzyni Świata Muay Thai wspiera Przyjazne Studia

Wiadomość z dnia 12.12.2012
Joanna Jędrzejczyk - wielokrotna Mistrzyni Świata Muay Thai wspiera Przyjazne Studia
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że grono przyjaciół naszego portalu zwiększa się. Liczba "lajków" na facebooku wzrasta, a najnowszy LIKE pochodzi od samej Joanny Jędrzejczyk - wielokrotnej Mistrzyni Świata i Europy w Muay Thai.


12 grudzień 2012, 8 rano - jak zwykle zaglądam na profil Przyjazne Studia na facebooku a tam nowy LIKE. I to od kogo? Od samej Joasi Jędrzejczyk, może wielu z Was nazwisko to nie mówi zbyt wiele, ale nam - fanom sportów walki - mówi, i to dużo. dla osób, które nie znają się na Muay Thai powiem tylko, że to najlepsza Polska zawodniczka tej dyscypliny w historii naszego kraju. Trenowała w Tajlandii oraz Holandii (pod okiem samego Ernesto Hoosta), a teraz trenuje w Arachion Olsztyn, czołowym klubie sportów walki w naszym kraju.

Tak tak, ludzie na wózkach również lubią popatrzeć jak inni dają z siebie wszystko w ringu. Jest mi/nam/ całej ekipie tego portalu NIEZMIERNIE MIŁO, że osoby wysportowane, dla których nasze problemy mogą być zupełnie obce, starają się nam pomóc. Jeden prosty LIKE pozwala nam rozporomować nasz portal i trafić do szerszej rzeszy ludzi. Skoro ona może, dlaczego nie możesz TY?

Nasza przygoda w Interecie dopiero się zaczyna, i potrzebujemy Waszej pomocy. Słowo o portalu Przyjazne Studia na forum, na facebooku, przesłany link lub artykuł o nas może pomóc. Może pomóc komuś, kto nie wie o istnieniu portalu Przyjazne Studia.

Sam na własnej skórze doświadczyłem tego co znaczy brak informacji. Moja walka na ringu zwanym życie trwa, codziennie wstaje rano i walczę. Ale walczę, ponieważ mam czym! Kiedys ktoś wskazał mi Akademię Podlaską jako miejsce gdzie zdobędę oręże (edukację) do dalszej walki. Pomóżcie mi sprawić aby inni ludzie mogli zawalczyć na ringu, którym będzie jedna z Przyjaznych Uczelni zapezentowanych tutaj.

 

Milego dnia Wszystkim
Kamil i (jeszcze) skromna ekipa portalu :)
Od 2013 roku program „Aktywny samorząd” obejmuje także formy wsparcia przewidziane dotychczas w programie „Student II”.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Wiadomość z dnia 20.12.2012
Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragniemy z całego serca złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia.

Rok 2013 - Rokiem Osób Niepełnosprawnych
Wiadomość z dnia 18.12.2012
Polscy parlamentarzyści zadecydowali, ze rok 2013 będzie Rokiem Osób Niepełnosprawnych. Za uchwałą w tej sprawie głosowało 442 posłów, jeden wstrzymał się od głosu.

Pierwsza Przyjazna Uczelnia
Wiadomość z dnia 27.11.2012
Pragniemy bardzo serdecznie powitać Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Szkoła ta jako pierwsza dołączyła do grona przyjaznych uczelni.

Działając zgodnie z zasadą wyrównywania szans, nasza uczelnia zwiększa dostępność do.

Uczelnia mieści się w kilku budynkach każdy z nich jest przystosowany dla osoby.

Politechnika Opolska jest uczelnia wyższą oferującą możliwość studiowania na 6 wydziałach.

Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach jest jedną z.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach została utworzona z dniem 1 października.

Wyższa Szkoła Biznesu w Pile jest uczelnią niepubliczną, utworzoną na podstawie decyzji.

Politechnika Częstochowska jest uczelnią z ponad 60-letnią tradycją, najstarszą i największą.