Pomoc


1. Jakie opcje ulatwiajace nawigacje zostaly zaimplementowane na stronach portalu przyjaznestudia.pl


Zmiana rozmiaru czcionki

Zmiana kolorystyki

Atrybuty "alt" i "title" dla obrazków

Odległości pomiędzy linkami


 

2. Jak moge dopasowac czcionke na portalu przyjaznestudia.pl


Aby zmienić wielkość czcionki należy użyć specjalnego przybornika i wybrać jedną z trzech opcji (mała czcionka, średna i duża). Czcionki dostosują się natychmiast po kliknięciu w jedną z opcji.

Zmień ielkość czcionki


 

3. Jak zmienić kolorystykę portalu?


Aby zmienić wersję kolorystyczna portalu należy użyć specjalnego przybornika i wybrać jedną z pięciu wersji (Domyślna, Niebieska, Beżowa, Czarna oraz Wersja tekstowa).

Zmień kolorystykę


 

4. Jakie mechanizmy zostały zaimplementowane w celu ułatwienia korzystania z portalu przez osoby niewidome?


W celu dopasowania strony do wymagań osób niewidomych korzystających ze specjalnych programów potrafiących czytać kod HTML, postaraliśmy się aby każdy obrazek, link został wyposażony w dodatkowy opis, ułatwiający nawigacje. Kod strony został także przygotowany w oparciu o te wymagania.


 

5. Czy mogę poprosić was o dodanie kolejnej opcji, która ułatwi mi poruszanie sie po portal?


Oczywiście, ze tak. Nie możemy obiecać, ze Twoja prośba zostanie spełniona od razu gdyż nasze zasoby są ograniczone. Ale obiecujemy, ze zrobimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc Ci korzystać z naszego portalu najszybciej jak to będzie możliwe. Zacznij od wypełnienia naszego formularza kontaktowego, po prostu opisz jak możemy Ci pomoc.


 

6. W jaki sposób zgłosić uczelnię do portalu przyjaznestudia.pl


Rejestracja Profilu uczelni przebiega w trzech kolejnych etapach:

1) Etap 1. Użytkownik zostaje poproszony o akceptację regulaminu, podanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, telefon, adres email), które posłużą przy późniejszej weryfikacji prawdziwości danych uczelni oraz podanie podstawowych informacji dotyczących uczelni (nazwa, opis, dane adresowe i kontaktowe). Po tym etapie dane uczelni zostaną zapisane w bazie danych serwisu.
Do użytkownika zaś zostaje wysyłany jest email, potwierdzający rejestrację uczelni, zawierający także dane dostępowe do formularza edycji szczegółów uczelni.

2) Etap 2. Użytkownik proszony jest o uzupełnienie szczegółowych informacji dotyczących zgłaszanej uczelni (z dużym naciskiem na przystosowanie uczelni dla osób niepełnosprawnych). Użytkownik zostaje automatycznie przekierowany do właściwego formularza natychmiast po etapie pierwszym. Użytkownik może się także do niego odwołać w późniejszym terminie, używając danych dostępowych z korespondencji email otrzymanej po etapie pierwszym.

3) Etap 3. Wszystkie wprowadzone dane zostaną poddane weryfikacji administratorów serwisu przyjaznestudia.pl. Jedynie po pozytywnej akceptacji Profil uczelni zostanie wyświetlony na stronie przyjaznestudia.pl

Pragniemy bardzo serdecznie powitać w naszym gronie uczelnię, bez której nie wyobrażaliśmy sobie sensu istnienia naszego portalu.

Wybory Miss Polski na Wózku
Wiadomość z dnia 28.04.2013
Z bardzo ciekawą inicjatywą wyszła Fundacja Jedyna Taka - zorganizowała I Wybory Miss Polski na Wózku.

Z czasem 51minut 35 sekund nasza reprezentacja zameldowała się mecie biegu na 10km na Orlen Warsaw Maraton w minioną niedzielę. Co najważniejsze to 3 sekundy lepiej od samego Adama Małysza.

Przyjazne Studia na Orlen Warsaw Maraton
Wiadomość z dnia 10.04.2013
Nasz portal wychodzi, a właściwie wybiega do ludzi. Łukasz, jeden z nas postanowił zmierzyć swoich sił i pobiec w trakcie biegu na 10km organizowanego przy okazji Warsaw Orlen Marathon.

Co nas wyróżnia? kształcimy według europejskich standardów edukacyjnych, przekazujemy.

Od początku działalności oferta edukacyjna Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego cieszy się dużym.

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi posiada status uczelni wyższej od 1993 roku (wpis do.

Kształcenie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku prowadzone jest na poziomie.

AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO jest niepubliczną szkołą wyższą o statusie akademii. Została.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa jest uczelnią niepubliczną, obecną na bydgoskim rynku.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) im. Jana Grodka w Sanoku istnieje już 12 lat i oferuje.

biżuteria srebrna