Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie

Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie

ul. Wincentego Pola 4
31-532 Kraków
Województwo małopolskie
Telefon: 12 428 24 50

Strona internetowa:
Adres email: rekrutacja@dietl.edu.pl

Opis uczelni

Małopolska Wyższa Szkoła im. J. Dietla w Krakowie jest Uczelnią niepaństwową kształcącą na dwóch wydziałach: Wydziale Humanistyki i Zdrowia oraz Wydziale Komunikacji Społecznej i Informatyki Stosowanej.

Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie kształci studentów w ramach kierunków: Dietetyka, Kosmetologia, Socjologia, Turystyka i Rekreacja, Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, Pedagogika, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Praca Socjalna. Wysoki poziom nauczania zapewnia wysoko wykwalifikowana kadra nauczycieli akademickich. Uczelnia oferuje wyjazdy na praktyki krajowe oraz zagraniczne. Posiada rozszerzoną Kartę Uczelni Erasmusa nadawaną przez Komisję Europejską. Uczelnia zapewnia świetnie wyposażone sale dydaktyczne, a także nowoczesne laboratoria oraz pracownie, w których zajęcia praktyczne odbywają się już od pierwszego semestru. Studenci naszej Uczelni mogą korzystać z wielu form pomocy materialnej w postaci stypendiów m.in. socjalnych, za osiągnięcia naukowe i sportowe. Istotnym atutem Uczelni jest bardzo dobra atmosfera.

Kierunki kształcenia

dzienne
zaoczne

Dietetyka
Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna
Edukacja Techniczno-informatyczna
Kosmetologia
Pedagogika
Praca Socjalna
Socjologia
Turystyka i Rekreacja

Usprawnienia

  • Wysokie stypendia,
  • wypożyczanie sprzętu komputerowego
  • specjalne oprogramowanie
  • możliwość wykorzystania dodatkowych funduszy na przystosowanie zajęć
Pomoc finansowa

Galeria zdjęć

fotografia 1
fotografia 2
fotografia 3
fotografia 4
fotografia 5Komentarze

Brak komentarzy.


Pragniemy bardzo serdecznie powitać w naszym gronie uczelnię, bez której nie wyobrażaliśmy sobie sensu istnienia naszego portalu.

Wybory Miss Polski na Wózku
Wiadomość z dnia 28.04.2013
Z bardzo ciekawą inicjatywą wyszła Fundacja Jedyna Taka - zorganizowała I Wybory Miss Polski na Wózku.

Z czasem 51minut 35 sekund nasza reprezentacja zameldowała się mecie biegu na 10km na Orlen Warsaw Maraton w minioną niedzielę. Co najważniejsze to 3 sekundy lepiej od samego Adama Małysza.

Przyjazne Studia na Orlen Warsaw Maraton
Wiadomość z dnia 10.04.2013
Nasz portal wychodzi, a właściwie wybiega do ludzi. Łukasz, jeden z nas postanowił zmierzyć swoich sił i pobiec w trakcie biegu na 10km organizowanego przy okazji Warsaw Orlen Marathon.

biżuteria srebrna